rumma.org hakkında

 rumma ne demektir? 

rummane arapçada nar anlamına gelir ,nar bereketin simgesidir…
rumma.org un kuruluş amacı nedir?
Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanınızdır hadisi şerifi düstür edinilmiştir.

 rumma.org nasıl meydana gelmiştir?
Sık kullanılanlar menüsü yetersiz bir hal alıp beğendiğim şiir , yazı ve bilgileri arşivleme ihtiyacı ile blog olarak açılmış daha sonra bu adrese taşınmıştır. Kendimden bir şeylerde olsun amacıyla yemek tarifleri bölümü de açılmış daha sonra bu bölüm çok sevilmiş ve ağırlık kazanmıştır.Ankara doğumlu, balık burcu, kendinden bahsetmekten hiç hoşlanmayan (burcunun en belirgin özelliği) sıradan birisi.. :)

Biraz da eklenen tarifler hakkında bilgi verelim. Hamur işi ve tatlı ağırlıklı evdeki malzemelerle  yapılabilen , kolay tarifler eklenmekte olup haram unsurlar asla bulunmamakta ve hatta şüpheli sayılanlardan da kaçınılmaktadır.

rumma.org wordpress ile çalışmaktadır. Fotoğraflar Sony DSC H9 ile çekilmiş olup son dönem fotoğraflar sony slt a 58 ile çekilmiştir ve picmonkey.com ile düzenlenerek flickr.com aracılığıyla upload edilmektedir.

Siteye teknik destek kardeşim Emre Yurdakul tarafından verilmekte(Teşekkürü borç bilirim..)server ve alt yapı olanağı net internet tarafından sağlanmaktadır .

Sayfa başına git