Birbirinden Kolay ve Nefis 3 Kurabiye Tarifi

Birbirinden Kolay ve Nefis 3 Kurabiye Tarifi
2 Nisan 2020 tarihinde eklendi, 3.617 kez okundu.

Birbirinden Kolay ve Nefis 3 Kurabiye Tarifi

Çay saatleri ve kahvenin yanında ikram edecek pratik ve lezzetli kurabiye tarifi arayanlar için sizlere üç farklı önerimiz var; pembe, mısır gevrekli ve coco kurabiye!

Pembe kurabiye, yapması son derece kolay, az malzemeli ve kırmızı gıda boyası kattığımız için de çok sevimli.

Mısır gevrekli kurabiye, hem içi hem dışıyla ilginizi çekecek. Dışını saran çikolatası ve üzerini kaplayan mısır gevrekleri ile de son derece iştah açıcı görünüyor.

Coco kurabiye de, en az diğerleri kadar pratik ve en az diğerleri kadar lezzetli bir kurabiye oluyor. Hindistan cevizi aroması ile beğeneceğinizin garantisini şimdiden veriyorum.

Hazırsanız, birbirinden nefis ve kolay bu 3 kurabiye tarifi için ihtiyacınız olan malzemelere bir göz atalım ve ardından yapmaya başlayalım…

Coco Kurabiye

https://yemek.com/tarif/coco-kurabiye/

Yapması son derece kolay ve bir o kadar da lezzetli bir kurabiye. Kurabiye hamuru, sadece 4 malzeme ile hazırlanıyor. Üzerini ise pasta süsü ve bitter çikolata ile süslüyoruz ve ortaya nefis bir lezzet çıkıyor. Sadece 20 dakikada hazırlayabileceğiniz bir tarif!

Çat kapı misafirleriniz geldiyse ve çay demlenene kadar onlara pratik ve bir o kadar da lezzetli ve şık bir kurabiye hazırlamak isterseniz, coco kurabiye tarifine bir şans vermenizi öneririm. Üstelik, herkesin mutfağında bulunabilen çok pratik malzemelerle hazırlanıyor!

Mısır Gevrekli Kurabiye

https://idilyazar.com/tarifler/misir-gevrekli-kurabiye-tarifi

Mısır gevreğini yalnızca kahvaltıda, sütle birlikte karıştırarak kullanıyorsanız, bu tarifle henüz tanışmadınız demektir!

Çok pratik bir kurabiye hamuru ve onu kaplayan lezzetli bir bitter çikolata- mısır gevreği kombinasyonu ile hem görüntüsü hem de lezzeti ile sizi etkileyecek bir kurabiye.

Yapması ise son derece pratik. Mutfağa girip de dakikalar için de pratik ve şık bir kurabiye tarifi hazırlamak isterseniz, mısır gevrekli kurabiye tarifini deneyebilirsiniz.

Pembe Kurabiye

https://www.lezzetlerharitasi.com/pembe-kurabiye.html

Pembe renkli bir kurabiyeye kim hayır diyebilir? Çay saatinde gelecek misafirleriniz için klasiklerin dışına çıkan bir tarif arıyorsanız, çok pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz ama bittiğinde herkesin ilgisini çekecek pembe kurabiye tarifini deneyebilirsiniz.

Kuru malzemeleri sıvı malzemelerle birleştir, yoğur, şekillendir, üzerini cevizle süsle ve pişir. Sonra da, o fırındayken evi saran nefis kurabiye kokusunun tadını çıkar! Kahvenin yanına ikram etmek için de harika bir fikir.

Mutfakta kolayca hazırlayabileceğiniz birbirinden nefis ve pratik 3 farklı kurabiye alternatifini sizlerle paylaştık. Bakalım, yeni favoriniz hangisi olacak!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git