Kış Aylarının Vazgeçilmez Tutkusu Örgü Modelleri

Kış Aylarının Vazgeçilmez Tutkusu Örgü Modelleri
1 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.391 kez okundu.

Kış Aylarının Vazgeçilmez Tutkusu Örgü Modelleri

Havaların soğuması ile start alır tüm örgü seven bayanların mesaileri elbette yaz kış fark etmez örgü ile uğraşmak uğraşan kişi için bir terapidir ve rahatlatır. Bu yüzden gündelik yaşamın stresinden hanımlar örgü modelleri ve elişi örnekleri ile kurtulabilirler.

Kimi hanımlar elişi çalışmalarını ve örgü ile yapmış oldukları ürünleri bunlara örnek vermek gerekirse örgü eldiven , örgü şapka, iğne oyası modelleri, havlu kenarı örnekleri  ve sayamayacağımız kadar çok modeli ve örneği olan bu sıcacak aksesuarları zaman zaman satarak zaman zaman ise sevdiklerine ve ailelerindeki kişilere örerek hem zamanlarını değerli kılıyor hemde ailelerinin geçimlerinde destek sağlıyorlar.

Peki örgü örmesini bilmeyen hanımlar ne yapmalı derseniz hemen onunla ilgilide küçük bir bilgi aktaralım eğer örgü ve elişi çalışmalarına dair bir fikriniz yoksa 1 Yumak https://1yumak.com web sitesini ziyaret ettiğiniz taktirde birbirinden güzel ve farklı örgü modellerine ve iğne oyalarına, örgüye nasıl başlanır gibi çok basit konulardan, çok ileri örgü tekniklerine kadar bir çok içerik bulabilirsiniz.

www.1yumak.com web sitesinde bulduğunuz bu güzel örneklerden bize göre lif modelleri https://1yumak.com/tig-ve-sisle-orulmus-kalpli-lif-modelleri/ ile ilgili başlamanız yararınıza olacaktır. Çünkü lif modelleri ve lif örnekleri oldukça kolay örülen örgüler arasında yer alır size vermiş olduğumuz linkten güzel bir kalpli lif örneği seçerek sevgilinize, eşinize veya sevdiğiniz bir arkadaşınıza örerek örgü modelleri ile ilgili serüveninize başlayabilirsiniz.

1yumak.com | Örgü Modelleri Ve Elişi Örnekleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git