Teşekkürler dalındankoptu.com

Teşekkürler dalındankoptu.com
21 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 2.233 kez okundu.

 

Cumartesi günü Yalovanın  büyük pazarı kurulur. Tam pazara gitmek için hazırlanıyordum ki, kargonuz var mesajını aldım..:) 

Merakla açtım kutuyu …İçerisinde özenle hazırlamış paketler vardı. Dalından yeni koparılmış birinci sınıf  tazecik sebze ve meyveleri görünce gözüm gönlüm açıldı..:)

 

Pazarda alışveriş yaparken ürünlerin sap kısımlarına bakarım tazeliklerini anlamak için ,mutlaka canlı ve yeşil olmalıdır.Sonra kokusu önemlidir. Domates domates gibi kokmalı ,biber ince kabuklu  olmalı,portakalın ağırlığı önemlidir.Zira hafif portakalın suyu azdır içi geçmiştir.

 

Sonra tatları ,yemeğe kattıkları lezzet gelir beraberinde..Bu ürünler benden  yıldızlı pekiyi aldı..:)) 

Pazara ,markete gitme zahmetine girmeden güvenilir ve sağlıklı  sebze ve meyvelerin kapınıza gelmesi de ayrıca güzel , yok böyle bir kolaylık..

Siteyi incelediğinizde farklı ürünlerde göreceksiniz, ev yapımı ve katkısız  reçeller,tarhana,erişte,salça hatta köy yumurtası bile mevcut.

 

Nasıl böyle lezzetli olduklarını sorunca arılı sistemle üretim yaptıklarını ve doğal ,hormonsuz meyve ve sebzeler yetiştirdiklerini öğrendim.En güzeli de insanın sevdiklerine gönül rahatlığıyla sağlıklı şeyler ikram edip yedirebilmesi..:))

 

Dalındankoptu.com a teşekkürler…

 

 

 

 

 

Etiketler:

Teşekkürler dalındankoptu.com Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Semiha diyor ki:

    Ben de hem aileme hem de sevdiklerime yaptığım her şeyin sağlıklı, ve doğal ürünlerden olmasına dikkat ederim. Herkesin bu konuda dikkatli olması gerek bu nedenle hormonsuz ve doğal ürünler yetiştirenlere destek olunması gerek. Sana ve sevdiklerine afiyet olsun canım.

    1. rumma diyor ki:

      Teşekkür ederim Semihacım..:) Kesinlikle haklısın..

Sayfa başına git