Havlu Kenarları İçin İğne Oyaları Kullanın

Havlu Kenarları İçin İğne Oyaları Kullanın
22 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.686 kez okundu.

El işi havlu kenarları için iğne oyaları kullanabilirsiniz. Size tanıtacağım web sitenizde birbirinden güzel havlular iğne oyası ile süslenmiş durumda!

Merhaba sevgili hanımlar. Bu yazımızda sizler için havluları nasıl süsleyeceğinizi anlatacağım. Umarım sizlerde iğne oyası ile ilgileniyorsunuzdur ve bu konu ilginizi çeker. Şimdi gelelim havluları el işi ile nasıl süsleyeceğimize. Öncelikle havluları alıp onların motiflerine uygun bir şekilde oya yapmamız gerekiyor. Bu oyaları ister tığ isterseniz iğne oyası ile yapabilirsiniz. Fakat ben sizlere iğne oyası ile yapılan havluları tanıtacağım. Elisihobiler.com sitesinin havlu kenarları kategorisinde bir çok iğne oyalı havlular yer almaktadır. Orada havlu kenarı için yapacağınız oya modelini seçebilirsiniz.

havlu kenarları

İğne Oyası Havlu Kenarları Daha Şık

Havluların olmazsa olmazları arasında gelen iğne oyaları anlatımı da yine bu sitede yer alıyor. Bir çok el işi kategorisi yer aldığı gibi iğne oyası kategorisi de yer almaktadır. Ona da iğne oyaları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Burada iğne oyası ile yapılmış olan bir çok el işi bulunmaktadır. Yazma, havlu, tülbent gibi bir çok çeyizlik ürünün nasıl yapıldığı da yer alıyor .

Sizlerde çeyiz bohçalarına koyacağınız havluları iğne oyası ile süslemek isterseniz bu siteyi inceleyerek birbirinden güzel oya modellerine ulaşabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Hiç bir yerde bulamayacağınız örneklere bu siteden ulaşabilirsiniz. Sık sık ziyaret ederek sizlerde el işi konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Daha fazlası için http://www.elisihobiler.com/danteller/igne-oyalari/ linkine tıklamanızı öneriyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git