Karantina Günlerinde Evden Sipariş Verebileceğiniz 4 Kolonya

Karantina Günlerinde Evden Sipariş Verebileceğiniz 4 Kolonya
24 Nisan 2020 tarihinde eklendi, 1.436 kez okundu.

Karantina Günlerinde Evden Sipariş Verebileceğiniz 4 Kolonya

Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan kolonyanın tarihi 1600’lü yıllara, Avrupa’ya uzanıyor. Önce Almanya, ardından Fransa’ya yayıldıktan sonra, zaman içinde tüm dünyanın tanıdığı bir koku olmuştur.

Kendi kültürümüzde ise kolonya, özel bir yere sahiptir. Eve gelen misafirlere ikram etmeyi sevdiğimiz, çikolata kutuları ve şekerlemeler ile birlikte bayramların da vazgeçilmezlerinden biri olan kolonya; içinde bulunduğumuz pandemi günlerinde de uzun bir süredir olmadığı kadar popüler.

Marmara Limon Kolonyası

>https://www.eveshop.com.tr/Marmara/kolonya-kutulu-limon-200ml/

COVID-19 hastalığı dünyanın her yerine yayıldıkça, özellikle de ilk günlerde kolonya ve dezenfektan rafları, haftalık, hatta aylık alışverişleri için hazırlık yapan tüketiciler tarafından boş bırakılmıştı.

Ev halkını Coronavirus ve viral enfeksiyonlara karşı koruma sağlamada etkili bir dezenfektan olarak gösterilen kolonyanın en klasik, en bilinen ve en ekonomik hallerinden biri, Marmara’nın limon kolonyası oluyor. Limon çiçeği ile elde edilen Marmara limon kolonyası, uygun fiyatı ve kolay ulaşılabilirliği de Eve Shop müşterilerini bekliyor.

Pereja Limon Çiçeği Kolonyası

https://www.eveshop.com.tr/Pereja/cam-sise-limon-kolonya-400ml/

Market raflarında yer alan kolonyalara baktığımızda, genellikle plastik şişede satışa sunulduklarını görüyoruz. Cam şişede tüketiciyle buluşturulan Turistik Pereja Limon Çiçeği Kolonyası, o alıştığımız limon kolonyası ferahlığını bize yaşatıyor.

Şu karantina günlerinde, alkol bazlı bir dezenfektan olarak tercihinizi kolonyadan yana kullanıyorsanız, hem yüksek alkol oranı hem de ferahlatıcı limon çiçeği aroması ile Turistik markasının Pereja kolonyasını tercih edebilirsiniz.

Selin Limon Kolonyası

https://www.eveshop.com.tr/Selin/pet-sise-limon-kolonyasi-400-ml/

Limon kolonyası denince akla ilk gelen markalardan biri de Selin oluyor. Tarihi 1900’lü yılların başına, İstanbul’a uzanan kolonya markası, Türkiye’yi kolonya ile tanıştıran markalardan biri.

Ardıç, bahçe gülü, hanımeli, incir ve lavanta gibi farklı aromalı kolonyaları da olsa da, kolonyada klasiklerden vazgeçemeyenler için limon kolonyası en çok tercih edilen olmaya devam ediyor.

Sağladığı eşsiz ferahlık duygusu ile sizi anında rahatlatan ve tazelenmenizi sağlayan Selin limon kolonyası, modunuzun düştüğü anlarda ferahlatıcı limon aroması ile de rahatlamanızı sağlar.

Rebul Kolonya Lime

https://www.eveshop.com.tr/Rebul/kolonya-lime-270ml/

1895 yılında kurulan Rebul, sevdiğiniz kokuları bir şişeye sığdırarak hem duyulara hem de modunuza hitap ediyor. Ferahlatıcı aroması ile lime aromalı limon kolonyası da, kokladığınız anda sizi ferahlatmaya ve rahatlatmaya olanak sunuyor.

Bedeninize enerji sağlayan turunçgilleri, bergamot çiçeği, lime limonu ve muhteşem müge çiçeğini aynı şişede buluşturan Rebul lime kolonyada, ayrıca musk, mistik amber ve sandal ağacı kokularını da deneyimleyebilirsiniz. “Bir Akdeniz Serinliği” adıyla koleksiyondaki yerini alan bu ferahlatıcı kolonya aroması, bu karantina günlerinde favoriniz olmaya aday.

Rebul Buket Kolonya
https://www.eveshop.com.tr/Rebul/kolonya-buket-270ml/

Türk kültüründe kolonya denince akla ilk gelen limon, lavanta ve tütün kolonyaları olsa da, farklı aromalara ve yeni deneyimlere açık olanlar için Rebul’un buket kolonyası kesinlikle harika.

Farklı aromaları aynı şişede buluşturan buket kolonyada, Şakayık çiçeğinin etkisi öne çıkarken, ona enerji verici turunçgiller aromaları ve zarif zambak kokusu eşlik ediyor. Kolonyada ayrıca sandal ve misk kokuları da hissediliyor.

Bu karantina günlerinde, kolonya seçiminde klasiklerin biraz dışına çıkmak isterseniz, Rebul Buket Kolonya’yı tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git