Bayanlar İçin Para Kazanma Tüyoları

Bayanlar İçin  Para Kazanma Tüyoları
22 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

33ac10ec24e8a389b4bacb815e5ec9ef--crochet-home-crochet-owls.jpg (640×640)

Bayanlar İçin Boş Vakitlerini Değerlendirme Ve Para Kazanma Tüyoları

Biz bayanlar ister bir çalışan olalım isterse bir ev hanımı bütün günümüz kutuya benzeyen odalar içerisinde veya dört duvar arasındaki ofislerde geçiyor.Her gün aynı monoton bir hayat yemek yapmak veya her gün aynı saatte otobüse veya servise binerek işe gitmek,rutin bir hayat yaşıyoruz. Bu bazen sıkıcı hatta bizi strese ve hastalıklara sürükleyecek kadar durağan ve sıkıcı hale gelebiliyor.

Bu yüzden biz bayanların hayatını renklendirecek ve bizi gündelik yaşamımızın streslerinden kurtaracak sevimli ve yararlı bazı yöntemlerden bahsedeceğim sizlere… Eğer bir ev hanımı iseniz elişi örneklerine merak sararak ve birazda ilgilenerek hem para kazanabilir hem de günlerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Nasıl mı ? Çok basit hemen internetten elişi ile ilgili sitelere bir göz atıp hemen gözümüze kestirdiklerimiz ile işe başlıyoruz. Buradan para nasıl kazanacağız der gibisiniz. Dünya çapında bu örgülerinizi ve el emeklerinizi satabileceğiniz bazı siteler var bunların başında https://www.etsy.com/ sitesi geliyor hemen göz atarak elişi ve el emeği ürünlerinizi satabilir farklı hobiler elde edebilirsiniz.

Eğer ben çalışan bir bayanım elişi ve örgü gibi işlerden anlamam diyorsanız sizler içinde pratik bir fikrimiz olacak. Şunu unutmamalısınız ki her ne işle uğraşırsanız uğraşın sizi değerli kılacak ve gündelik hayatın stresinden uzaklaştıracak bazı hobileriniz olması gerekiyor.

Çalışan bayanlar daha çok iş hayatı içerisinde olmak isterler hobileri bile bu tarz olmalı diye düşünüyorum. Bu yüzden eğer maaş ile bir iş yerinde çalışıyorsanız. Küçük bütçeler ile kendi işinizi hobi anlamında yapabilirsiniz. Mesela Camdan süs eşyaları satışı veya bankadan küçük bir kredi çekerek çocuk oyuncaklarını tanıtarak Youtuber olabilirsiniz. Belki size çok uzak bir fikir gibi gelebilir ama internetten para kazanmak şu dönemlerde oldukça popüler biraz araştırmanız sizi bu yolda başarılı kılacaktır.

Tabi bu işi yapmak için yeni çıkan popüler oyuncakları alarak evde küçük bir stüdyo ile güzel videolar çekebilirsiniz. Bunun için daha evvelde söylediğimiz gibi küçük bir bütçeye ihtiyaç olacak eğer maddi durumunuz elvermiyor ise sizi çok zorlamayacak bir kredi başvurusu yaparak bu bütçeyi elde edebilirsiniz. Fakat kredi başvurunuzu yapmadan önce kredi notu öğrenme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Eğer hiçbir banka ile çalışmadıysanız daha önce kredi notunuz düşük olabilir bu yüzden kredi alamayabilirsiniz. Kredi notu sorgulama işlemini verdiğimiz bağlantıdan öğrenerek kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Tekrar konumuza dönecek olursak, bir başka fikir ise internetten makale yazarak para kazanmak olacak buda hem  çalışan hemde ev hanımları için oldukça parlak bir fikir diye düşünüyorum. Neden derseniz bilgisayar ile arası iyi olan bir hanım eğitici ve güncel makaleler yazarak web sitelerine içerik hazırlayabilir. Bu içerikleri satarak ailesine katkıda bulunabilir. Bu şekilde iş ve yaşam stresinizi üzerinizden atmış olacak hem hobi hem yeni insanlarla iletişim hemde para kazanmış olacaksınız. Düşüncelerinizi ve sorularınızı konumuzun altındaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git