Karamürsel Aşıklar Tepesi

Karamürsel Aşıklar Tepesi
25 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.266 kez okundu.

Hersek köprüsü manzarası ile Karamürsel Aşıklar Tepesi ziyaret edenleri büyülüyor adeta.Sakarya orman bölge müdürlüğüne ait bu mesire yeri  fazla bilinmeyen ama zamanla epey  ilgi görecek bir yer.Köprü daha tamamlanmamış olsa da manzaraya renk katıyor.Kapalı alanı oldukça ferah ve temiz.Servis taze taze hazırlandığı için biraz gecikebiliyor.İsterseniz dışarıdaki masalara da servis yapılıyor.En güzeli de kahvaltınızı ettikten sonra bahçede kahvenizi içebilmek.Yalova dan Karamürsel e giderken Gazanfer Bilge meslek yüksek okulu yolundan tepeye araba ile sadece beş dakikada çıkabiliyorsunuz.Yalova Termal fotoğraflarına buradan ,Yalova fotoğraflarına buradan bakmanız mümkün..

hersek köprüsü

Aşıklar tepesi

İrtibat telefonları tabelada da belirtildiği gibi 0262 4125292

aşıklar tepesi

PicMonkey CollageHuzur verici ve dinlendirici bir ortamda kahve içmek gibisi yok cidden .Hele sevdiklerinizle beraberseniz kahvenin de sohbetin de manzaranın da tadı bir başka güzel.
Aşıklar tepesi /Karamürsel

Alt kısımda orman manzarası da mevcut.Fazla rüzgar da almıyor bu kısım. aşıklar tepesiKoltuklar oldukça rahat ve personel çok ilgili.Çok kalabalık olmaması belki erken saatlerde ve hafta arası gittiğimiz için olabilir.
Aşıklar tepesi /Karamürsel

Bahçenin tek eksiği çocuklara ait bir oyun yeri bulunmaması.Bahçede küçük bir mescit oluşu ayrıca güzel. edited_fileKahveKapuçino içerseniz üzeri bu şekilde desenli servis yapılıyor.Benim en çok da bu hoşuma gitti açıkçası..
kahvaltı

Kahvaltının sıcak sıcak servis yapılması güzel fakat patatesler ve sosisler fazla kızarmış ve sertti..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git